Παύλος Λ. Αβδελάς & Συνεργάτες
210 93 55 250
Νέα & Μedia 
Nέα για το ελληνικό Real Estate & τις κατασκευές
Nέα για το διεθνές Real Estate & τις κατασκευές
Επικοινωνία
(Προς Πώληση) Κατοικία Μεζονέτα || Ανατολική Αττική/Δροσιά - 212 τ.μ, 3 Υ/Δ, 630.000€
Κωδικός: 34119
Τιμή
630.000€
Εμβαδόν (τ.μ.)
212
Τιμή/τ.μ.
2.972€
Υ/Δ
3
Μπάνια
3
Όροφος
Έτος Κατασκευής
2011
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Κατάσταση
Καταπληκτική
Parkings
1
Θέρμανση
Επίπεδα
2
ΠΕΑ:
Γ
e-agents ID
1896782
Περιγραφή
Δροσιά (Ρέα). Πωλείται αποκλειστικά από την REMAX Elite, υπέροχη φωτεινή οροφομεζονέτα υπερυψωμένου ισογείου -1ου ορόφου, συνολικού εμβαδού 212τμ. Είναι κατασκευής 2011 και βρίσκεται σε ένα καταπράσινο ήσυχο σημείο. Στον 1ο όροφο εμβαδού 150τμ συναντάμε πολύ ευρύχωρο σαλόνι/τραπεζαρία 70τμ με τζάκι και βεράντες περιμετρικά. Η κουζίνα είναι άνετη και ανεξάρτητη από το σαλόνι με χώρο για πρόχειρη τραπεζαρία. Στο ίδιο επίπεδο υπάρχουν 3 υπνοδωμάτια (το ένα master) όλα με δικά τους μπαλκόνια καθώς και ένα δεύτερο λουτρό. Ο χώρος επικοινωνεί με εσωτερική σκάλα με το ισόγειο διαμέρισμα όπου υπάρχει καθιστικό με κουζίνα, λουτρό και ένας μικρός χώρος αποθήκης. Το ισόγειο διαμέρισμα διαθέτει ανεξάρτητη είσοδο τόσο εσωτερικά στον κοινόχρηστο χώρο όσο και εξωτερικά στον κήπο. Η κατοικία διαθέτει 1 υπόγεια θέση στάθμευσης. Όλα τα παράθυρα και οι μπαλκονόπορτες αποτελούνται από διπλά κουφώματα αλουμινίου με κιγκλιδώματα ασφαλείας με ενσωματωμένες σίτες, πόρτα ασφαλείας και συναγερμό. Η τιμή πώλησης είναι €630.000. (Κ65)
Χάρτης
Εμφάνιση Χάρτη
Στατιστικά Ακινήτου
Δημοσίευση Ακινήτου:
21 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
1
Τελευταία ενημέρωση:
21 Μαϊ, 2026
Socialize it
Δάνειο
Εκτύπωση
Δημοσιεύστε στο facebook
Διαδώστε στο twitter
Ανεβάστε στο pinterest
Αποστολή σε Φίλο
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη ιστοσελίδα να χρησιμοποιήσει τα στοιχεία μου για μελλοντική επικοινωνία
Αποστολή και στο e-mail μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, Remax Elite, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Κατοικία Μεζονέτα || Ανατολική Αττική/Δροσιά - 212 τ.μ, 3 Υ/Δ, 630.000€, Κωδ.34119, e-agentsID: 1896782 Μεσιτικό Γραφείο: Remax Elite και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Αποστολή και στο e-mail μου
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
Τηλέφωνο:
210 93 55 250
Fax:
210 93 27 660
Email:
[email protected]
Διεύθυνση:
25ης Μαρτίου 15, Νέα Σμύρνη 17121
Νόμισμα
Παύλος Αβδελάς & Συνεργάτες
Σύμβουλοι Ακινήτων
Εκτιμητές
Μηχανικοί
210 93 55 250
210 93 27 660
[email protected]
25ης Μαρτίου 15, Νέα Σμύρνη 17121
Παύλος Αβδελάς
25ης Μαρτίου 15, Νέα Σμύρνη 17121
210 93 55 250
210 93 27 660
[email protected]
Χαρακτηριστικά
Έτος Κατασκευής:
2011
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Κατάσταση:
Καταπληκτική
Parkings:
1
Θέρμανση:
Επίπεδα:
2
Τιμή:
630.000€
Εμβαδόν (τ.μ.):
212
Τιμή/τ.μ.
2.972€
Υ/Δ:
3
Μπάνια:
3
Όροφος:
ΠΕΑ:
Γ
Κωδικός:
34119
Δημοσίευση Ακινήτου:
21 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
21 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
1